ایرآسیا، پرواز به ایران و مسابقه فشن

مارا می بینند/ در رسانه ها/ خبر/ سیمین ثقفی / Simin Saghafi / خط هوایی ایراسیا (Airasia) همچنان در حال بررسی آغاز دوباره پروازهای مستقیمش از کوالالامپور به ایران است.
خانم “آیرین عمر” مدیر ارشد اجرایی ایراسیا در مالزی میگوید که این خط هوایی به راه اندازی مجدد پروازهایش به تهران به طورجدی فکر میکند اما هنوز مطمئن نیست که چه زمانی این برنامه عملی خواهد شد.
simpics.airinomar.airasia.َAirinOmar (640x359)
هرچند که شنیده ها از احتمال راه اندازی پروازهای ایراشیا در ماه اکتبر خبر میدهند. به نظر می رسد این بار خط هوایی ایراسیا قصد دارد خود مستقیما و بدون واسطه وارد عمل شود.
اما این خط هوایی که از راه های متفاوتی فعالیت خود را تبلیغ می کند به تازگی اقدام به مشارکت در برگزاری یک مسابقه در زمینه فشن و طراحی لباس ( 2015KLFW RTW) نموده است.

simpics.airsiafwkl2015.3 (640x389)
به گفته خانم عمر، ایرآسیا همواره به فرام کردن زمینه برای رشد استعدادهای جوان توجه داشته و به طور جدی برنامه‌هایی در این زمینه به خصوص در حوزه ورزش اجرا کرده است.
simpics.airsiafwkl2015.2 (640x360)
حالا در این پروژه جدید آنها قصد دارند تا از جوانان طراح لباس مالایی حمایت کنند تا بتوانند از میان آنان طراحان با استعداد را شناسایی کرده و فرصتی برای آنان فراهم آورند تا وارد صنعت فشن شوند.
در این برنامه که با مشارکت برگزار کنندگان هفته فشن کوالالامپور و تنها از میان طراحان جوان مالزیایی صورت می گیرد، ده تن از منتخبین در هفته فشن کوالالامپور که از روز 16 ماه اگوست 2015 آغاز می‌شود، اجرا خواهند داشت.

simpics.airsiafwkl2015.4 (520x640)

انتشار یافته در توریست آنلاین :
media.tourist.airasia (640x433)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>