وقتی جک “استراو” هم یزد را دوست دارد …

مارا می بینند/ خاطرات سفر گردشگران خارجی به ایران – سیمین ثقفی – 

“آسایش، احساس امنیت و خاطرات شیرین سه روز اقامت در هتل باغ مشيرالممالك يزد و بازديد از جاذبه‌های منحصر به فرد يزد و تفت و ميبد همراه با مهمان نوازی ايراني، سوغات سفر وزير امور خارجه سابق انگليس برای جهانيان است.”

مدیر هتل باغ مشیر که از جمله هتل‌های زیبای سنتی در ایران به شمار می رود با بیان این مطلب، “اين سفر بدون تشريفات و با اين كيفيت  را چراغ سبزی برای سفر گردشگران به ايران اسلامی می‌داند.”

به گفته وی آقای جک استراو – وزیر امور خارجه پیشین بریتانیا – در مورد سفر بدون تشريفاتش دردفتر يادبود “هتل مشير” و “باغ نمير” تفت چنين نوشته است: “همسرم، دوستانم، و من شب فوق‌العاده‌ای را در باغ نمیر تفت گذراندیم. ما مجذوب کیفیت و نوع بازسازی شدیم که باعث زیبا شدن این مکان گشته است. غذایی که در اینجا خوردیم بهترین غذایی بود که در ایران خورده بودیم. ما یزد را دوست داریم و از اقامتمان در هتل مشیرالممالک یزد لذت برده‌ایم. کارکنان هتل خیلی صمیمی و کمک کننده هستند .غذا خوب است و فراتر از اینها زیبایی هتل است به همراه یک باغ ایرانی روح افزا که تسکین دهنده اعصاب است. ”

memo.ukforiegnerminister.yazd.7 - Copy memo.ukforiegnerminister.yazd.5 - Copy memo.ukforiegnerminister.yazd.4 - Copy memo.ukforiegnerminister.yazd.3 - Copy

 

memo.ukforiegnerminister.yazd.1 - Copy memo.ukforiegnerminister.yazd.2 - Copy

 

 

memo.ukforiegnerminister.yazd.8 - Copy

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>