چهارصدمین سال مرگ شکسپیر و اجرای مکبث در مالزی

shila amzah
یک خواننده زن مسلمان سفیر گردشگری مالزی در چین
مارس 5, 2016
mara.simpics.20160401_173932-1 (432x640)
خاطره‌ سازی …
آوریل 2, 2016

چهارصدمین سال مرگ شکسپیر و اجرای مکبث در مالزی

مک.3

به مناسبت گرامیداشت چهارصدمین سال مرگ شکسپیر، نمایش “مکبث” او با اجرایی منحصر بفرد و ترکیبی از حال و هوای مالزیایی و اپرای سنتی چین در کوالالامپور به اجرا در می آید.

سال 2016، چهارصدمین سال مرگ شکسپیر شاعر و نمایشنامه نویس بلندآوازه انگلیسی است و به مناسبت گرامیداشت این نویسنده بزرگ، نمایش “مکبث” با اجرایی منحصر بفرد و ترکیبی از حال و هوای مالزیایی و اپرای سنتی چین در کوالالامپور به اجرا در می آید.
در این نمایش که با زبان انگلیسی و زیرنویس چینی اجرا می شود، بازیگران با گریم و طراحی لباس و حرکات اپرای سنتی چین ظاهر خواهند شد.
مکبث.1
اجرای این نمایش بنا به سنت اپرای سنتی چین در روز 21 آپریل با یک پیش نمایش آغاز خواهد شد و از روز 22 آپریل تا اول ماه می سالن نمایش DPAC میزبان علاقمندان این نمایش است.
کارگردان این نمایش Chin San Sooi است که با نمایش Pearlly Chua in Emily که بیش از 200 بار برروی صحنه رفت، در میان مردم شهرت دارد.
خانم الیزابت چوی او هئونگ با تجربه طولانی در اپرای سنتی چین مسوولیت مشاوره در بخش اجرای اپرایی آن را بر عهده خواهد داشت.
علاقمندان می‌توانند برای ددیار از این نمایش به آدرس زیر مراجعه کنند:
Damansara Performing Arts Centre (DPAC). H-01, DPAC, Empire Damansara,. Jalan PJU 8/8, Damansara Perdana,. 47820 Petaling Jaya, Selangor.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>